Alphacool 29119 Силикон Свиткување Вметнете 30cm за ИДЕНТИФИКАЦИЈА 3/8 / 10мм Тешко Цевки - Сина Вода за Ладење Алатки

Alphacool 29119 Силикон Свиткување Вметнете 30cm за ИДЕНТИФИКАЦИЈА 3/8 / 10мм Тешко Цевки - Сина Вода за Ладење Алатки

Това е достапна
DEN 193.20
Количината на стоката:

Тип На Производ : .Технички Детали : .Димензии : .Обемот на Испорака : .Компатибилност : .За совршен наведнува во Alphacool Hard Tubes сега постои совршено решение.Едноставно внесете го силикони во внатрешноста на Hard Tube и топлина на саканата локација.Благодарение на исклучително отпорни на топлина силикони цевка може да биде свиткана без криви точка kinking.По ладење, се силиконски, може да биде лесно да се отстрани.Достапни за Hard Tubes со 10мм и 12mm внатрешен дијаметар во секој 30cm должина за криви во краток цевки и 100cm должина за криви во повеќе цевки.Технички Податоци Должина : 30cm Дебелина : 9.2 mm Боја : сина Обемот на испорака 1x Alphacool Силикон Вметнете 30cm Известување се Должи на процесот на производство, дијаметарот може да варира од 0.5 - 1mm.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата