WJDWJ Нов Дом Живот Ѕид Виси Кујна Кеси за Отпадоци Складирање Рек Бања Пластична Кеса Нордиските Стил Ѓубре Перници за Складирање Кутија Фармацевт (Боја : C)

WJDWJ Нов Дом Живот Ѕид Виси Кујна Кеси за Отпадоци Складирање Рек Бања Пластична Кеса Нордиските Стил Ѓубре Перници за Складирање

Това е достапна
DEN 1964.64
Количината на стоката:

Виси ѓубре торба кутија, мулти-функционални складирање уредни и уреден, удобен и практичен со sawtooth, лесен и удобен.Идеален избор за складирање и дистрибуција на кеси го задржува среди кујната.Ги собереш како ќе се откажам,погоден за плакарот врати, да се зачува простор.Една работа е мулти-цел, далечински контролер е прифатена, и постојат многу функции.Поле на примена : кеса ѓубре, далечински управувач.Виси ѓубре торба кутија, мулти-функционални складирање уредни и уреден, удобен и практичен со sawtooth, лесно и convenient The идеален избор за складирање и дистрибуција на кеси го задржува среди кујната.Ги собереш како ќе се откажам,погоден за плакарот врати, да се зачува простор.Една работа е мулти-цел, далечински контролер е прифатена, и постојат многу функции.Спецификации : Име на Производ : Погодно Ѓубре Торба за Чување Box Scope на примена : кеса ѓубре, далечински control Material : PP material Size : 15.4*7.5*6 CMHighlights : со serrations, лесно да се cut Package се Вклучени : 1*Чување box Notes : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење и таму ќе бидат различни бои како различни екранот, ве молиме да се разбере.Ви благодариме.Ве молиме бидете сигурни дека локацијата е залепени еднаш и инсталација метод мора да се врши според инструкциите за инсталација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата