Krudo IOTA Framelock Карбонски Влакна

Krudo IOTA Framelock Карбонски Влакна

Това е достапна
DEN 326.40
Количината на стоката:

Направена од највисок квалитет на материјали.Изграден за перформанси и издржливост.Произведено во Кина. 3.63" затворена. 2.5" сатенски финиш 9 Cr18 Mo V нерѓосувачки нож.Карбонски влакна се справи.Нерѓосувачки да се зајакнат(s).Продолжен танг.Палец студ.Lanyard дупка.Џеб клип.Заградени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата