Novago Пакување од 3 Транспарентен и Издржливи Мека Случаи со Фантазија Печатите Компатибилни со iPhone 7 / iPhone 8/4 / 7 Инчи Multicoloured #21

Novago Пакување од 3 Транспарентен и Издржливи Мека Случаи со Фантазија Печатите Компатибилни со iPhone 7 / iPhone 8/4 / 7 Инчи Multicoloured

Това е достапна
DEN 624.48
Количината на стоката:

Пакет содржи 3 силен и издржлив мека гел случаи.Компатибилен со Apple i Phone 7 (4.7") и i Phone 8 (4.7"). 1.0 mm дебели мека гел материјал, многу силни и издржливи.Го штити грбот на вашиот телефон без додавање на екстра големо.Висок квалитет на цветен печатење со помош ефект.Моделите се дефинирани како во главната фотографија, но ако навистина сакате да го замени еден модел со друг, ве молиме испратете порака на продавачот штом плаќање е валидирана.Пакет содржи 3 тешко облечен во меки гел случаи.Компатибилен со Apple i Phone 7 (4.7 инчи) и i Phone 8 (4.7 инчи).Мека гел материјал со дебелина на 1.0 mm.Многу силни и отпорни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата