Плетење Loom Создателот, Мулти Цел Двојно Главата DIY Плетење Алатка за Јажиња за DIY Занает за Марами

Плетење Loom Создателот, Мулти Цел Двојно Главата DIY Плетење Алатка за Јажиња за DIY Занает за Марами

Това е достапна
DEN 451.20
Количината на стоката:

Двојно Главата Дизајн : Плетење алатка донесува единствени двојно главата дизајн, што има висок плетење ефикасност и ја подобрува ефикасноста на работата.Одличен Материјал : Плетење предиво од волна јаже, јадица е изработен од ABS висока јачина пластика, школка е силен и издржлив.Мулти Цел : DIY плетење алатка може да се користи за да се направи јажиња, каиши, марами, цвеќиња, па дури и се претвори плетење предиво во густо предиво.Интимни Подароци : Плетење додатоци може да биде даден како интимни подароци за семејството или пријатели кои сакаат плетењето и ракотворби.Лесен за Користење : Двоен главата DIY плетење алатка е лесен за употреба, едноставни за ракување, погодна и за почетници и за плетење ентузијасти.Функција : 1. Мулти Цел : DIY плетење алатка може да се користи за да се направи јажиња, каиши, марами, цвеќиња, па дури и се претвори плетење предиво во густо предиво.2. Лесен за Користење : Двоен главата DIY плетење алатка е лесен за употреба, едноставни за ракување, погодна и за почетници и за плетење ентузијасти.3. Одличен Материјал : Плетење предиво од волна јаже, јадица е изработен од ABS висока јачина пластика, школка е силен и издржлив.4. Двојно Главата Дизајн : Плетење алатка донесува единствени двојно главата дизајн, што има висок плетење ефикасност и ја подобрува ефикасноста на работата.5. Интимни Подароци : Плетење додатоци може да биде даден како интимни подароци за семејството или пријатели кои сакаат плетењето и ракотворби.Спецификација : Предмет Тип : Сплетам Гајтанот Loom Set Product Материјал : Plastic Product Спецификации : 2 Sets Product Употреба : За Household Scope на Примена : За Повеќето Сценарија Пакет Листата : 2 x Hooks2 x Меѓусебно Head2 x База со Главата.

Клучни карактеристики

Item Type:
Knit Spool Loom Set
Product Material:
Plastic
Product Specifications:
2 Sets
Product Use:
For Household
Scope of Application:
For Most Scenarios
Package List:
2 x Hooks :
2 x Interchangeable Head :
2 x Base with Head :

Слични производи во категоријата