Шеќер Хорор Черепот Печатени Нерѓосувачки Челик Шише За Вода,Двојно Нерѓосувачки Челик Изолирани Шише За Вода,10.24×2.36 Инчи Совршен За Патување & Спорт

Шеќер Хорор Черепот Печатени Нерѓосувачки Челик Шише За Вода,Двојно Нерѓосувачки Челик Изолирани Шише За Вода,10.24×2.36 Инчи Совршен

Това е достапна
DEN 863.76
Количината на стоката:

Надворешноста : Надворешниот Слој Прифаќа Два-Слој Cowhide + Нано Технологија На Печатење, Која Е Еколошки И Убава.Вакуум Изолирани : Со Двојно Ѕидови Вакуум Изолација, Многу Термичка Изолација, Можете Да Се Чувствуваат Топли Топла Вода Дури И Во Зима, Совршен За Активности На Отворено, Како Кампување, Возење На Плажа И Така Натаму.Висок Квалитет Стандард : Тенџере Телото Е Направено Од Нерѓосувачки Челик И Додатоци Се Направени Од Храна Одделение Pp Материјали.Производот Е Безбеден, Хигиенски И Еколошки; Тенџере Тело Е Направен Од Двојно-Layer Нерѓосувачки Челик Структура, Tailless Висок Вакуум Лемење Технологија,И Внатрешна Обвивка На Внатрешна Обвивка Е Додадено Со Бакар Позлата Процес Да Се Направи Топлина Зачувување Ефект Подобро.Ние Ги Користиме 100% Храна Одделение Од Нерѓосувачки Челик.Тоа Е 100% ' Рѓа И Вкус Слободни.Топлината Зачувување.Здравјето На Ум : Со Ваша Безбедност Врвот-На-Ум, Нашиот Bpa-Free Шише За Вода Е Направен Со Не-Токсични Материјали.Со Обновливи Шише за Вода, Тоа е Лесно Да се Остане Хидриран на целиот Ден, Долго.За Најстудените Пијат, Додадете Коцки Мраз За Вашиот Изолирани Колба.Применливи Сцена : Нерѓосувачки Челик Термос Е Погоден За Канцеларија Или Outdoor Спортови, Кампување, Планинарење, Дома, На Работа Или Долги Планинарење, Пешачење, Трчање Или Било Какви Други Активности На Отворено.Боја : Шеќер Хорор Черепот Нерѓосувачки Челик Вода Bottle Our Стилски Термос Кригла Е Дизајниран Со Печатени Обрасци, Можете Да Го Изберете Вашиот Омилен Модел, Без Разлика Дали Тоа Е За Канцеларија Или Outdoor Спортови, Кампување, Планинарење, Дома, На Работа Или Долги Планинарење, Пешачење, Трчање Или Било Какви Други Активности На Отворено, Тоа Е Вашата Најдобра Пијалаци Придружник.Ние Се Обрне Големо Внимание На Здравјето На Потрошувачите.На Додатоци Кои Се Користат Се Храна-Одделение Pp Материјали, Не-Токсични, Не Bpa, Корозија-Отпорни, Нема Чуден Мирис, Без Дамки, Без Вкус, И Се Безбедни И Здрави За Вашиот Пијалоци.Обичај Airless Шише Е Најдобар Избор За денот на Благодарноста/Благодарноста/Божиќ/Роденден/Денот на Вљубените Подароци За Вашите Најдобри Пријатели, Членови на Семејството, Љубовници, Соученици, Итн.Се Чувствуваат Топла Вода Во Winter If Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одговор Во Рок Од 24 Часа.Ако Не Сте Задоволни Со Производот,Може Да Се Врати Во 30 Дена Или Враќање Во Целост.Нормално Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 20 Дена,За Време На Епидемија Период,Логистика Времето За Испорака Е Пристигнување Во 8-30 Дена Препорачана Логистика Пристигнување Во Рок Од 7 До 15 Дена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата