FFENFEI 2022 Надгради Телефон Екран Зголемувачот Стојат, 7.5 Инчен Телефон Екран Зголемувачот 3D High-Definition Екран Зголемувачот Десктоп Мобилен Телефон Држачот Поддржува Си?

FFENFEI 2022 Надгради Телефон Екран Зголемувачот Стојат, 7.5 Инчен Телефон Екран Зголемувачот 3D High-Definition Екран Зголемувачот

Това е достапна
DEN 2167.20
Количината на стоката:

Користење на висока дефиниција оптички зум технологија, без батерија е потребно. 1 : 1 избришете оригиналната слика зголемува 2-3 пати.Тоа стана извонредно искуство ""приватни екран театар"".Поддршка прилагодување на агол, се приспособат на аголот на гледање, грижа за цервикален 'рбет, и да се грижи за здравјето на цервикален' рбет.Високо квалитетниот екран материјал помага да се ослободат од непријатноста и замор на очите кога гледа за долго време. 【Најдобрите Подароци】:Овој високо квалитетен моден Телефон Екран Зголемувачот Засилувач Застане не само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани .Експрес uauslly трае 3-10 дена да пристигне во САД.Најдобар Божиќ Подароци за Пријатели Идеален за Денот на Вљубените Подароци за Friends7.5 инчен мобилен телефон екран зголемувачот 3 D high-definition екран зголемувачот десктоп мобилен телефон носител на Функција : 1. Се гарантира 100% сосема нов и висок квалитет 2. Користење на висока дефиниција оптички зум технологија, без батерија е потребно. 3. 1 : 1 избришете оригиналната слика зголемува 2-3 пати.Тоа стана извонредно искуство "приватни екран театар". 4. Поддршка прилагодување на агол, се приспособат на аголот на гледање, грижа за цервикален 'рбет, и да се грижи за здравјето на цервикален' рбет. 5. Мали димензии и мала тежина, лесен за носење, особено погоден за гледање 3 D филмови, 3 D ефект е повеќе од очигледна. 6. Високо квалитетниот екран материјал помага да се ослободат од непријатноста и замор на очите кога гледа за долго време. 7. На производот е добар притисок отпор и тежина, и има силен притисок отпор. 8. Мали димензии и мала тежина, лесно да се носат.Спецификација на производот : Тип : мобилен телефон екран зголемувачот Компатибилен : погоден за паметни уреди како што се мобилни телефони и таблети Материјал : Рамка : ABS Леќа : ПВЦ Производ големина : рамка 18.3*14.3 cm Леќа 17.5*12cm Боја : црна, бела Пакет се Вклучени : 1 * Екран зголемувачот Потсетување : објективот на овој производ е акрилни леќа.Во текот на собрание процес, ќе има мали гребнатини на објективот повремено.Ова е нормална појава и не ќе влијаат на нормалната гледање и користење.Ако сте загрижени за гребнатини, ве молиме да земете во тоа внимателно!Фотографијата е прифатена од страна на стандардниот, и гледање ефект е подобро кога производот е исклучен!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата