LXLA Дрвени Покачена Куче Кревет, домашно Милениче Салон Троседот Делукс Кинолошки со Ограда и Чекори, Совршен за Кучиња и Мачки, Четири годишни времиња Универзална,

LXLA Дрвени Покачена Куче Кревет, домашно Милениче Салон Троседот Делукс Кинолошки со Ограда и Чекори, Совршен за Кучиња и Мачки,

Това е достапна
DEN 678.24
Количината на стоката:

✅ Покачена Удобност — Спие со покачена куче кревет е поудобно, почиста, фен и поздраво отколку на теренот.Останете кул во лето или toasty во зима!. ✅ Трајни & Стабилен Материјал — Природни camphor дрво рамка (Без боја) + Дрво влакна кревет одбор.Цврсто дрво рамка карактеристики силна стабилност и висока товарот капацитет. ✅ Лесно да се чисти — домашно Милениче коса, нечистотија или валкано не се држат до дрвената рамка.Можете да ја исплакнете површина (вода од чешма само) или рака мие со благ сапун и нека се исуши. ✅ Затворени простории или на Отворено — Лесно да се соберат и расклопување за транспорт.Можете да поставите куче подлога на врвот на креветот одбор како душек да се направи тоа помек во вашата дневна соба, однесете го на кампување патувања, или нека вашиот sidekick sprawl во сонцето. ✅ Димензија — S 45×30×60см (Погоден за домашни миленици во рок од 2.5 кг), М 60×45×65cm (Погоден за домашни миленици во рамките на 5kg), L 75×50 x 65cm (Погоден за домашни миленици во рамките на 13kg), XL 90×55×70cm (Погоден за домашни миленици во рамките на 23kg), XXL 120×60×70cm (Погоден за домашни миленици во рамките на 45kg).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата