Shiseido - Некогаш Блум тоалетната вода Спреј, 90 Ml, 3 Унца

Shiseido - Некогаш Блум тоалетната вода Спреј, 90 Ml, 3 Унца

Това е достапна
DEN 2878.80
Количината на стоката:

Shiseido ажурирања на нови Некогаш Блум колекција во 2016 година. Се препорачува за секојдневна употреба.долготраен мирис.Shiseido ажурирања на нови Некогаш Блум колекција во 2016 година со постојано Блум тоалетната вода, јасна мускусен мирис на бели цвеќиња.Тоа е проследен и со Некогаш Блум Eau de Parfum и Некогаш Блум Absolu од 2015 година.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата