BIBITIME Жените Шапка Мачка Уво Капчиња Плетенка Поврзана Капи Топло Зима на Аикидо

BIBITIME Жените Шапка Мачка Уво Капчиња Плетенка Поврзана Капи Топло Зима на Аикидо

Това е достапна
DEN 244.56
Количината на стоката:

100% рачно изработени.Многу е шармантна,фитинг сите Жени/Девојки.Fashion & секојдневен стил,рачно изработени и сплетам, се задржи топло.Овој стил шапка е многу популарна сите на светот ( Item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира ист.).Големина : Една големина одговара на повеќето жени и девојчиња (Сите наши капи се рачно изработени,ќе има некои разлики во споредба со машина предмети,ви благодариме за вашето разбирање.).Жените Шапка Мачка Уво Капчиња Плетенка Поврзана Капи Топло Зима на Аикидо Уво Размавта Капи.Жените Шапка Мачка Уво Поврзана Капи Топло Зима на Аикидо Уво Размавта Капи Предмет Тип : капи Шаблон Тип : Цврсти Одделот Име : Возрасни Стил : Случајни Пол : Жените материјал : плетење Големина : M ( 56-58cm ) Пакување : 1 x Шапка Љубезно Потсетување : 1. Ако вашата цел е "Премиерот цел" и " исполнуваат ", времето за испорака е одлучено од страна на Службеното лице. 2. Ако вашата цел е Стандард на превозот и Исполнети од страна на Трговец BIBITIME,стандардот времето за испорака е околу 7 до 25 работни дена.(Освен строги обичај се провери, лошите временски услови, други големи настани) 3. Ако изберете Препорачана превозот на третата страна на продавачот, ве молиме да обрнете внимание на превозот надомест пред да плаќаат.4."Обично бродови во рок од 4 до 5 дена, односно 6 до 10 дена" : На времето само значи "да се подготви објект и да го потврди пратката",наместо од време на испорака.За производот : Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm (0.4-0.8 ") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме. 2. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата