Erin е Град Преголеми Отвори Baggy Секојдневно Slouchy Beanie Падне Шапка Chemo Бесконечност Шамија Turban

Erin е Град Преголеми Отвори Baggy Секојдневно Slouchy Beanie Падне Шапка Chemo Бесконечност Шамија Turban

Това е достапна
DEN 902.40
Количината на стоката:

100% Памук.Јамка затворање.Материјал : Двојно Обложени Мек, Дебел Памук Смеса.Модели : Симпатична Цртан Филм Був.Дизајн Карактеристики : Отворена Круна/Јамка Стил.Одговара За Повод : Пролет,Есен Отворено,Секојдневно носење,Спиење Носат.Погодни За : Унисекс Мажи/Жени.Материјал : Висок Qualifed Мека Еластичен Памук/Modal Head обемот : 21.5"-23.5", Една големина одговара на most Fit За : Повик за Секојдневно Носење,Јава Пешачење Отворено Носат,Рак на Пациентот Wear Style : Целосна Главата Покриеност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата