Течење-Доказ Ручек Кутија за Жени, Мажи, Деца,Бенто Кутија Leakproof Контејнери,Шупливи Изолација Дизајн,Ручек Садовите за Складирање со Прибор за јадење и Ручек Кеси

Течење-Доказ Ручек Кутија за Жени, Мажи, Деца,Бенто Кутија Leakproof Контејнери,Шупливи Изолација Дизајн,Ручек Садовите за Складирање

Това е достапна
DEN 2719.92
Количината на стоката:

【Високо Квалитетен Материјал】Нашите Контејнери се направени од храна одделение материјал и нерѓосувачки челик,изолација, висока температура отпор.Здрава и безбедна, без мирис и avirulent,многу лесно да се чисти додека отпорен на бактерии, рѓа,корозија и репродуктивните. 【Уникатен Мулти-слој Дизајн】храна поделба пакување, Без мирис влијание постои меѓу независни кутија, да ги задржи на храна свежа и природна.Со различни светли бои може да ве однесе на различни убави расположение.Првиот горниот слој е наменета за ставање супа,ставете супа во првиот горниот слој е подобро да се избегне какво истекување. 【Мултифункционален Ручек Торба】Со Чанта & Прилагодливи Рамо Ремени Дизајн,вие би можеле да се носат со подигнување на рака или виси тоа преку рамо, како ви се допаѓа.Добро запечатени и изолација,изолирани од надворешниот пластични се да одржите храната топла или ладна за долго време. 【Мулти-користете】Совршен за студенти, канцеларијата на работниците или луѓе кои работат Ручеци, Пикник, Патување, BBQs, Логорување и други отворено. 【Известување】Ако не сте задоволни со нашите производи,слободно контактирајте со нас во секое време и да побарате враќање или целосно враќање на средствата.Ве молиме да веруваме дека вашиот избор,нашата компанија се обидува потрудиме да го обезбеди секој клиент најдобра услуга.Спецификации : Име : Нерѓосувачки челик ручек кутија Капацитет : 700ml по слој Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик/ПП Боја : сина, розова светлина пурпурна Карактеристики : храна-одделение материјал, запечатени слој по слој без вода истекување Изолирани ручек кутија - ентериерот е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, со најдобрите температура контроли, со топла и ладна храна која се чуваат свежи подолго.Сосема безбедно и издржливи ручек кутија е направено од нерѓосувачки челик и премиум PP материјал кој може да трае со децении.Огромен простор - за ручек кутија доаѓа, совршен за сите видови на салати, овошје и целиот оброци.Тоа е лесно да ги чувате и да е повеќенаменска со несебична простор во внатрешноста, што го прави бриз да се планираат различни јадења.Ултра силна заклучување за да се обезбеди ручек кутија, совршен за лесен за складирање и за носење.Брави се екстра јаки, така што храната може да се чуваат безбедно и сигурно.Ова осигурува дека храната не е хаос по отворањето на капакот по транспорт.Дршката, исто така, обезбедува силна потпора за да се овозможи подобро транспорт.Супер ергономски - металик храна тави може да издржи високите температури.ТОА е, исто така, машина за миење садови безбедно и лесно да се чисти.Ова е високо квалитетен производ за вашата удобност и го прави за одличен квалитет на ручек во движење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата