Amcove Mouse Pad Португалски Плочка Печати Канцеларија Подарок Глувчето Мат Мароко Плочка Mouse Pad Медитеранот Печати Mousepad Круг Mousemat Биро Додатоци

Amcove Mouse Pad Португалски Плочка Печати Канцеларија Подарок Глувчето Мат Мароко Плочка Mouse Pad Медитеранот Печати Mousepad Круг

Това е достапна
DEN 189.36
Количината на стоката:

Совршена Големина : 7.9 x 7.9 x 0.12 инчи (200mm x 200mm x 3мм).Одлична Декорација за Да Работат Десктоп е Голем Дар за Оние Кои Имаат Сè!.Natual Гума База Со Свилен Платно За Површината.Лесно Чистење и Одржување.Мека и Еластична 3мм Дебели Глувчето Мат,Меки Материјали Погодно за Зглобовите и Рацете, Не се Лизга База.Тоа е Многу Преносни и Удобен за употреба.Уникатен Прекрасно Модели, Живописни Бои, Најдобриот Подарок Идеја.Не знам за вас, но сакам детали како симпатична mousepads да се направи мојот workspace забава!Оваа mousepad е 7.9 инчи широка и 7.9 инчи висок - тоа карактеристики дамка отпорни на полиестер ткаенини врвот, а со гума не се држи назад.Секој mousepad е рачно изработени во моето студио со грижи и внимание на детали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата