Samsung Вистински ОЕМ Оригинални Полнење Лулка Приклучете го Полначот Случај Станица ЕП-QR175 за Samsung Галакси Пупки+ Плус (2020 Верзија, СМ-R175) и Галакси Пупки (2019 Верзија, СМ

Samsung Вистински ОЕМ Оригинални Полнење Лулка Приклучете го Полначот Случај Станица ЕП-QR175 за Samsung Галакси Пупки+ Плус (2020

Това е достапна
DEN 1896.00
Количината на стоката:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ✔ 100% Вистински ОЕМ Оригинални Службен Автентични Samsung Полнење Лулка. ✔ Samsung Полнење Лулка Клупа Случај е "САМО" вклучени. ✔ (**ПРЕТПАЗЛИВОСТ**) Било earbuds, полнење кабли се "НЕ" се вклучени. (**ПРЕТПАЗЛИВОСТ**). ✔ ** Тоа е компатибилен со Samsung Galaxy Пупки+ Плус (2020 верзија, СМ-R175) и Галакси Пупки (2019 Верзија, СМ-R170). **. ✔ Samsung Фабрика Најголемиот Дел Од Пакување.Samsung Вистински ОЕМ Оригинални Полнење Лулка Приклучете го Полначот на ЕП-QR175 за Samsung Галакси Пупки+ Плус (2020 верзија, СМ-R175) и Галакси Пупки (2019 Верзија, СМ-R170)✔ 100% Вистински ОЕМ Оригинални Службен Автентични Samsung Полнење Лулка.✔ Samsung Полнење Лулка Клупа Случај е "САМО" вклучени.✔ (**ПРЕТПАЗЛИВОСТ**) Било earbuds, полнење кабли се "НЕ" се вклучени. (**ПРЕТПАЗЛИВОСТ**)✔ ** Тоа е компатибилен со Samsung Galaxy Пупки+ Плус (2020 верзија, СМ-R175) и Галакси Пупки (2019 Верзија, СМ-R170). **✔ Samsung Фабрика Најголемиот Дел Од Пакување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата