ХАН Е ДЕЛТА Сет од 6 Базен Знаци 57 Вистински 4-Prong Куќа Бар Билјард Базен Знак Стап

ХАН Е ДЕЛТА Сет од 6 Базен Знаци 57 Вистински 4-Prong Куќа Бар Билјард Базен Знак Стап

Това е достапна
DEN 2159.76
Количината на стоката:

Оваа листа вклучува 12pcs на базен знаци. 13mm лепак на кожа совет. 57" должина.Висока густина ferrule.Квалитетот тешко дрво пушки и шахти.Стандард на телесната тежина.Вистински 4 prong едно парче знак.Сигурен и се препорачува за станбени употреба.Оваа листа вклучува 6pcs или 12pcs на 57" еден-парче базен знаци. 13mm лепак на кожа Совет. 57" должина.Висока густина ferrule.Квалитетот тешко дрво пушки и шахти.Стандард на телесната тежина.Вистински 4 prong знак.Сигурен и се препорачува за станбени употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата