Dcehgew Јагода Печатени Класичен Божиќ Чорапи Сет од 2,за Семеен Празник Божиќ Партија Украси 10 Инчи

Dcehgew Јагода Печатени Класичен Божиќ Чорапи Сет од 2,за Семеен Празник Божиќ Партија Украси 10 Инчи

Това е достапна
DEN 479.76
Количината на стоката:

Со Фантастично Дизајниран Чорапи, Што На Вашето Семејство Имаат Убав Божиќ.Чорапи Materal : Направен Од Високо-Квалитет Бранеа Ткаенина За Да Се Обезбеди Долгорочна Употреба, Може Да Се Задржи Бојата Светла И Одржливи, И Нека Имате Еден Поинаков Одмор Искуство.Топлина И Удобност : Мека И Меки Кадифен Материјал Има Добар Изглед, Е Мека, Светлина, И Има Добар Контакт.Се Додава Празнична Пријатна Атмосфера И Embellishes Живот.Применливи Сценарија : Божиќ, Ноќта На Вештерките, Продажба, Промоции, Годишни Свечености, Заедница Настани, Сценски Претстави, Празник Страни, Итн., Красат Вашата Канцеларија, Елка, Камин, Па Дури И Маси, Итн.Осветлете Празник Страни : За Ноќта На Вештерките, Божиќ И Нова Година, Користете Ја Оваа Забава Додаток Да Донесе Малку Одмор Радост.Можете Да Одржи Мали Подароци И Ги Презентира Како Подарок Картички, Бонбони Барови, Чоколадо Барови И Мали Играчки, Итн.Боја : Јагода Божиќ Чорапи 2 Компјутери Set 10"Совршен Завршувањето На Допир Да Вашиот Одмор Оркестарот.Нова Година, Божиќ Чорапи Чорапи Plaid Дедо Мраз Бонбони Подарок Торба Божиќ Дрво Виси Украс Декорација.Погоден За Красат Елка Во Домот, Ресторан, Хотел, Клуб, Бар И Така За Време На Божиќ.Зголемување На Пријатна Атмосфера На Божиќ&Тоа Е Одличен Божиќ Подарок/Играчка.2 Пакет Најголемиот Дел Совршен Подарок Заврши За Пријателите, Семејството, Колегите.Убава Празник Оркестарот, Подготвен Да Се Откажам За Порибување На Носителите На Каминот Mantel.Голем 10" Големина.Секој Божиќ Порибување Има Лента Висат Јамка За Лесно Екранот.Даваат Доволно Простор за Да се Одржи На Целата Familyâ€s Подарок Картички, Бонбони, Чоколади, Мали Играчки, И Други Yuletide Третира.Рака Мие И Во Машина Wash If Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одговор Во Рок Од 24 Часа.Ако Не Сте Задоволни Со Производот,Може Да Се Врати Во 30 Дена Или Враќање Во Целост.Нормално Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 20 Дена,За Време На Епидемија Период,Логистика Времето За Испорака Е Пристигнување Во 8-30 Дена Препорачана Логистика Пристигнување Во Рок Од 7 До 15 Дена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата