DSDecor Смола Помине Уметност Палета Помине Сликарство Шминка Палета Фах Козметички Помине Гел Лак Бои, Мешање На Палети (Бела)

DSDecor Смола Помине Уметност Палета Помине Сликарство Шминка Палета Фах Козметички Помине Гел Лак Бои, Мешање На Палети (Бела)

Това е достапна
DEN 287.76
Количината на стоката:

❁Смола Материјал -Го помине уметност палета се состои од смола материјал, мазна текстура, лесен за чистење и избрише off. ❁Преносни & Практични - 9.5x8cm/3.74x3.15 инчи.Компактна големина, удобен, лесно да се вклопува во вашата шминка торба, совршена големина за патување.Доволно голема за да се одржи многу повеќе бои и пигменти сакате да се меша.Нашите мали плочи можат да ги задоволат своите основни потреби, многу практичен за употреба. ❁Убави и Дарежлив - Ахат камен стил со златен раб, убава и великодушни.Тоа може да се користи за приказ на готовиот помине уметност работи и да се користи како фото реквизити. ❁Широко се Користи - палетата На бои е погодна за помине уметност боја, гелови, ноктите полирање, исто така, одговара за мешање на фондацијата, спојувајќи кармин или сенка за очи, исто така, пигменти, lash лепило, итн. ❁Голема Шминка Алатка - Идеален за професионална употреба и секојдневна употреба, без оглед дали се на професионална шминка уметник, мода шминка љубовник или само шминка ученик, оваа шминка палета ќе биде одлична алатка за да креирате и своја убавина и мода.DSDecor смола помине уметност палета е убава, дарежлива, преносни практична и лесно да се чисти избрише off.Идеален за професионална употреба и секојдневна употреба, без оглед дали се на професионална шминка уметник, мода шминка љубовник или само шминка ученик, оваа шминка палета ќе биде одлична алатка за да креирате и своја убавина и мода.Палетата на бои е погодна за помине уметност боја, гелови, ноктите полирање, исто така, одговара за мешање на фондацијата, спојувајќи кармин или сенка за очи, исто така, пигменти, lash лепило, итн.Материјал : Смола.Палета Димензии (Прибл.) : 9.5*8cm/3.74x3.15 инчи.Пакет се Вклучени : 1 Pcs Смола Помине Палета.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата