MINGMIN-DZ Хидраулични Crimping Алатка 20pcs/50pcs HD Хидраулични Филм за Мобилен Телефон Пред Екранот Задниот Поклопец Заштитник Ултра Тенок Машина за Сечење Crimping Алатка (Боја :

MINGMIN-DZ Хидраулични Crimping Алатка 20pcs/50pcs HD Хидраулични Филм за Мобилен Телефон Пред Екранот Задниот Поклопец Заштитник

Това е достапна
DEN 1551.60
Количината на стоката:

Анти-отпечатоци функција, high-definition и висока светлина, за да ги повратите оригиналните екран визуелна перцепција, светлина над 88%. 1002 HD Извоз Филм II.Увезени ултра-тенок TPU материјал high-definition хидраулични филм, адсорпција сила 550g, затегнувачка сила 2500g, меур нула авто-поправка.Анти-отпечатоци функција, high-definition висока светлина, за да ги повратите оригиналните екран визуелна перцепција, светлина над 90%. 1003 HD увезени филм.ако имате било какви прашања во врска со објектот, ве молиме контактирајте me Light, филтер штетната сина светлина, светлина над 92%1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.2. Dealfon само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.3. Сликите прикажани се не вистински објект и само за вашиот референца.4. Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит време можеби различни, особено за време на сезона.5. Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од 45 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте Dealfon.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро.6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Гаранција Ние ја проверите нашите производи, еден по еден пред да се спакуваат и да брод за да бидете сигурни дека тие се сите она што го наредил, да бидете сигурни дека количината и во добра состојба.Ние обезбедуваме 3 месеци меѓународна гаранција.Можете да добиете слободна размена или поправка на услуги во рамките на овој период, бидејќи сте платиле.Ние сме одговорни за сите давачки и такси кои се предизвикани од замена или поправка на услугата.Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Deaflon не нуди замена или поправка услуга со истечен рок на гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата