HP EliteBook 840 G8 14 Лаптоп - Full HD - 1920 x 1080 - Intel Core i5 (11 Генерација) i5-1145G7 - 16 GB RAM меморија - 512 GB SSD - Intel Чип - 10 Windows Pro - Intel - англиски Тастатурата - 14.50 Часот Тесто

HP EliteBook 840 G8 14 Лаптоп - Full HD - 1920 x 1080 - Intel Core i5 (11 Генерација) i5-1145G7 - 16 GB RAM меморија - 512 GB SSD

Това е достапна
DEN 3078.96
Количината на стоката:

Процесор Производителот : Интел.Процесор Тип : Core i5. Процесор Генерација : 11 Генерал. Процесор Модел : i5-1145 G7. Чипсет Производителот : Интел.Работа со едни со други, дури и кога сте apart Teams работа од многу локации се бара моќен, безбедна, и издржливи лаптоп кој ги поврзува лесно да бидете продуктивни.Ги исполнуваат барањата на мулти-задача, мулти-место, претпријатието-бизнис работен ден со HP Elite Book 840.Дизајниран за вас HP Elite Book 840 е изграден за тоа како ќе работат со нов ПИ-базиран аудио искуство.Ова е лесно да се носат ultralight и тенки бизнис КОМПЈУТЕР доаѓа со 85 отсто екран-за-тело односот и тивко и пријатно на тастатурата за да се работи на.Работа со мир на умот Безбедносни карактеристики од HP работат заедно за да се создаде секогаш на-на, секогаш дејство, еластични одбрана.Од bios-от на пребарувачот, над и под оперативниот СИСТЕМ, овие постојано се развива решенија ги заштитите вашиот КОМПЈУТЕР од закани.Производителот : HP Inc.Производителот Дел Број : 35 D07 UT#ABA.Бренд Име : HP.Продуктната Линија : Elite Book.Производ Серија : 840 G8. Име на производ : Elite Book 840 G8 Лаптоп КОМПЈУТЕР.Тип На Производ : Лаптоп. [Процесор] Процесор Производителот : Интел.Процесор Тип : Core i5. Процесор Генерација : 11 Генерал. Процесор Модел : i5-1145 G7. [Чипсет] Чипсет Производителот : Интел. [Memory] Стандардна Меморија : 16 GB.Мемориска Технологија : DDR4 SDRAM.Intel Optane Меморија Подготвени : Yes. [Складирање] Вози Тип : SSD.Вкупно Цврста Состојба Диск Капацитет : 512 GB.SSD Форма Фактор : М. 2. [Display & Графика] Големина На Екран : 14".Екран Тип : LCD.Екран : Целосна HD.Екран Резолуција : 1920 x 1080. Графика Контролер Производителот : Интел.Графика Меморија Технологија : DDR4 SDRAM.Графика Меморија Пристапност : Дели. [Интерфејси/Пристаништа] HDMI : Yes.Вкупниот Број на USB Порти : 4. USB Тип-C : Yes.USB Тип-C Детали : 2 Super Speed USB Тип-C® 5 Gbps сигнализација стапка. [Софтвер] Оперативен Систем Платформа : Windows.Оперативен Систем : Windows 10 Про.Оперативен Систем, Јазик : English. [Влезни Уреди] Тастатура Локализација : Англиски Јазик. [Батеријата Informat.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата