Waygktya Кафе Граница Табела Тркач со Tassel 14 X 60 Инчи Лен Табела Тркачи Или Салон Шамија за Семејство Вечера,Партии,Празник Собирање на Маса Амбиент Оркестарот

Waygktya Кафе Граница Табела Тркач со Tassel 14 X 60 Инчи Лен Табела Тркачи Или Салон Шамија за Семејство Вечера,Партии,Празник Собирање

Това е достапна
DEN 765.60
Количината на стоката:

Полиестер.Правоаголникот Settings Декорација Големина : Табела Тркач Мерка 14 X 60 И Може Да Се Користи Совршено Со Placemats,Tablecloths,Салфети И Слично И Да Ви Донесе Среќен Јадење Искуство.Квалитетот Ткаенини : Голема Трајни Полиестер Материјал Табела Тркач & Врвен И Цврсти Шиење Изработка.Двојно Лагер И Еднократно.Табела Тркач Може Добро Заштитете Го Вашиот Сакан Маса Од Дамките,Остри Предмети Или Садови Гребнатини И Scalds.Исклучителен Дизајн : Класичен И Уникатни Табела Тркач Со Tassel Дизајн Може Да И Ги Красат Вашата Правоаголна Трпезариска Маса.Живи Светли Бои Шема Текстура Може Да Донесе Свеж Изглед И Нов Виталност На Вашиот Дом Со Стил.За Сите Прилики : Било Да Е Тоа За Божиќ,Ноќта На Вештерките,Велигден,Роденден Партии,И Скара Вечери, Нашиот Долг Табела Тркач Ќе Благодат Секоја Прилика & Add To Свечен Изглед!Колку Што Ви Треба,Вие Може Да Се Стави На Маса Тркач Насекаде.Идеален Подарок : Табела Тркач Тоа Е Добар Начин Да Покажете Ја Вашата Љубов И Направи Фестивалот Атмосфера Посилни,Совршен За Brithday,Мајка Ден,Денот На Вљубените,Денот На Благодарноста,Божиќ,Ноќта На Вештерките,Велигден,Нова Година И Други Посебен Празник На Вашето Семејство И Пријатели.Боја : Кафе Граница Табела Тркач Високо Квалитетен Материјал : Полиестер Производ Перформанси : Двоен Слој За Имитација Лен Материјал, Густа Ткаенина,Топлинска Изолација,Светли Бои И Не Е Лесно Да Исчезнат.Едноставен И Трендовски Табела Тркач Текстура Може Да Одговара На Различни Стилови На Мебел,На Четирите Агли Се Украсени Со Симпатична Tassels За Да Додадете Стилски Атмосфера На Свадби,Домови Или Фестивали.Во Голема Мера Ги Задоволуваат Потребите За Секојдневна Правоаголник Табела Settings И Декорација На Разни Прилики & Фестивали Украси.Применливи Сценарија : Табела,Облекување Маса,Mantel,Дневна Соба, Канцеларија,Кафе На Маса,Кујна,Купатило,Кревет,Тв Кабинет,Чевли Кабинет,Бар,Пијано,Хотел,Семејство,Банкет Итн.Специјално Направени За Домот Јадење Средини, Исто Така, Тие Се Совршен Подарок За Housewarming.Додатоци Структура : Постои Tassel Tassel Во Секоја Од Четирите Агли.Што Виси Ушите Се Достапни Во 4 Бои.Перење Инструкции : Тоа Е Препорачливо Да Се Мијат Со Рака,Се Исуши Природно,Железо На Ниска Температура,И Не Кајгана.Service : Ако Имате Било Какви Прашања Во Врска Со Нашите Производи,Ве Молиме Контактирајте Ме Во Секое Време!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата