PH PandaHall 300pcs Торба Поврзување Прстени, 6 Боја Темно Серија Брз Линк Конектори за Спречување на Синџири Прстени се Отвори Поврзување Прстени за Мажи и Кул Дами Накит З?

PH PandaHall 300pcs Торба Поврзување Прстени, 6 Боја Темно Серија Брз Линк Конектори за Спречување на Синџири Прстени се Отвори Поврзување

Това е достапна
DEN 378.96
Количината на стоката:

6 Темни Бои Акрилик Линк Прстени : пакетот вклучува 6 темна боја акрилик линк прстени, секоја боја има 50 парчиња, сјае со слабо сјај, која е многу погодна за мажи и кул дами употреба.Специфична Големина : големината на овие акрилик линк прстени е 19.5 mm должина, 18mm ширина и внатрешен дијаметар е 11.5x10.5mm, погодна дупка е лесно да се поврзете со други линк прстени.Квалитет на Материјалот : Овие линкови се направени од добар квалитет акрилик со добар мирис и допир, здрав и светол, таписерии и обновливи, која е погодна за декорација на вашиот накит.Лесно да се Соберат : Овие линк прстени дизајниран во тесна прстени, треба да го користите отворање прстени за да се поврзете, еден по еден да се направи синџир или pendant, брз собранието лесно се комбинираат и сплит.Широк Спектар на Употреба : Погоден за чанта, спојката, чанта, торба, направете ја вашата торба повеќе атрактивни.Тоа исто така може да се користи за да се направи буци и претерани ѓердани, белегзии и обетки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата