Maserin Atti Linerlock

Maserin Atti Linerlock

Това е достапна
DEN 2113.68
Количината на стоката:

Направена од највисок квалитет на материјали.Изграден за перформанси и издржливост.Произведено во Италија. 3 5/8" затворена. 2 3/4" CPM-S35 VN нерѓосувачки нож со палецот студ.Зелена burl дрвени рачки.Датотеката работел облоги.Црна кожа лизга торбичка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата