Ниска месо тело за Шиење Машини,Машина за Шиење Игла Плоча Поставена Presser Нога за JukiS/Zoje/Типични Додатоци 1/4 0.6 СМ

Ниска месо тело за Шиење Машини,Машина за Шиење Игла Плоча Поставена Presser Нога за JukiS/Zoje/Типични Додатоци 1/4 0.6 СМ

Това е достапна
DEN 234.96
Количината на стоката:

Употреба на високо‑квалитетна железна материјали, практична и издржлива, има долг животен век.Погоден за 515 двојно‑игла рамен машина за шиење и 842 двојно‑игла машина за шиење.Едноставен за инсталација и употреба, заврши инсталацијата многу брзо за да заштедите време.Се користи за да помогне многу професионални шиење процеси, што во голема мера се подобрување на ефикасноста.Со одлична изработка, ова делови може да се совршена замена за стариот.Спецификација : Предмет Тип : Машина за Шиење Игла Плоча Поставена е Применливо Машина : за Juki/Zoje/Типични и други машина машина за шиење серија општи Големина : Прибл. 0.6 cm / 0.2 во Пакет Листа : 1 x Игла Plate1 x Нога Presser1 x Заб.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата