Про Одберете Нерѓосувачки Челик Мулти Кутре Пан Отпадоци Фидер Јадење Куче Сад Чинијата, Изберете Големина

Про Одберете Нерѓосувачки Челик Мулти Кутре Пан Отпадоци Фидер Јадење Куче Сад Чинијата, Изберете Големина

Това е достапна
DEN 348.00
Количината на стоката:

Количина : 1 кутре јадење.Воскресна центар турка храна на надворешниот раб да се направи полесно за puppies да се постигне.Дизајн обесхрабрува кучиња од одење во или спиење во нивните храна.Издржливи 100% од Нерѓосувачки Челик конструкција за лесно чистење & машина за миење садови безбедно.Куче храната сад мерки 11.5" широк и да се држи до 50 унци Одлично за хранење на целото ѓубре.Овој оглас е за (1) кутре јадење.Нерѓосувачки Челик Кутре Фидер Јадења се дизајнирани да се направи хранење puppies полесно.Одлично за хранење litters!Умно дизајниран, нашите Нерѓосувачки Челик Кутре Јадења функција покрена центар кој се чува храна во близина на надворешниот раб каде што е полесно за puppies да се постигне.Дизајн обесхрабрува кучиња од одење во или спиење во нивните храна.Нерѓосувачки Челик Кутре Јадења се достапни во : 11 Дијаметар x 1 1/2 длабоко.Материјал : 100% Од Нерѓосувачки Челик.Капацитет : 11 - 50oz, 6 1/4 чаши, 1.4 Л.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата