Jack Wolfskin Жените Narita Pompom

Jack Wolfskin Жените Narita Pompom

Това е достапна
DEN 756.72
Количината на стоката:

100% Други Ткаенини.Kunstfellbommel.Плетени Капа.Windproof.Многу топло.Прилично плетени се погледне и радосна faux Крзно pompom направи шапка прекрасен додаток.Што речиси сакаат што зима никогаш нема крај.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата