C8047-1024-4 Тип J Челик Пролет Орев Црна Фосфат (Пакет Количина 2,000) П.Н.Е.-371041 од Korpek

C8047-1024-4 Тип J Челик Пролет Орев Црна Фосфат (Пакет Количина 2,000) П.Н.Е.-371041 од Korpek

Това е достапна
DEN 6205.68
Количината на стоката:

Истите предности како рамна тип пролет орев, но повеќе разноврсна.Може да се намали собранието време преку елиминирање на такви чекори како заварување и возбудлив.Нут површината ќе го прифати боја без затнување внатрешноста на конец.SAE 1050 или повисоко јаглероден челик.За материјал дебелина 0.017-0.024 во., Rockwell 30 N C40 минимум, C50 максимум.За материјал дебелина 0.025-0.039 во., Rockwell 45 N C40 минимум, C50 максимум.СЛИКИТЕ СЕ НА ПРЕТСТАВНИК НА ОБЈЕКТОТ, НО НЕ НА ВИСТИНСКИОТ ОБЈЕКТ.Производ димензии, заврши, раководител ознаки, нишка должина, печат форма или фалсификување форма, итн., може да се разликуваат од тие на сликата.Производите се гарантира да се исполнат спецификациите на кои тие се произведени.Спецификации овозможи tolerances во димензии и форма, која може да варира од многу многу.Истите предности како рамна тип пролет орев, но повеќе разноврсна.Може да се намали собранието време преку елиминирање на такви чекори како заварување и возбудлив.Нут површината ќе го прифати боја без затнување внатрешноста на конец.SAE 1050 или повисоко јаглероден челик.За материјал дебелина 0.017-0.024 во., Rockwell 30 N C40 минимум, C50 максимум.За материјал дебелина 0.025-0.039 во., Rockwell 45 N C40 минимум, C50 максимум.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата