Доделени од страна Фунта Печат & Снабдување 041262.K92.000 Заптивка, Спирала, 6.50 X 6.00, 0.19 Дебели, ECN 6291, Заптивка, Спирала Рана; S32750 Дуплекс (25% CR), GRAFOIL

Доделени од страна Фунта Печат & Снабдување 041262.K92.000 Заптивка, Спирала, 6.50 X 6.00, 0.19 Дебели, ECN 6291, Заптивка, Спирала

Това е достапна
DEN 5534.64
Количината на стоката:

2 парче велосипед шорцеви сет.Врвот има трепет ракави и на дното кавга со лак акцент.Шорцеви имаат координирање ширум печати.Трепет и сјај графика, машина перат, 2 парче Велосипед шорцеви сет, врвот има трепет ракави и на дното кавга со лак акцент, шорцеви имаат координирање ширум печати.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата