Шума Печатење Туристички Ранец Чисто Спортска Торба Оксфорд ткаенина погодна За Проучување на Шопинг патување кампување

Шума Печатење Туристички Ранец Чисто Спортска Торба Оксфорд ткаенина погодна За Проучување на Шопинг патување кампување

Това е достапна
DEN 1170.96
Количината на стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Оксфорд ткаенина.Направени во САД или Увезуваат.Овој ранец е направени од издржлив Оксфорд ткаенина, лесен и пренослив, опремени со прилагодливи пена поместена рамо ремени за ублажување на рамо притисок, ергономски дизајн, назад поместена, обезбедување на удобност, нема повеќе дружење Непријатно чувство.На прилагодливи рамо, рака можат да се прилагодат на различни висини, за да се постигне најдобар и удобно ефект.Оваа симпатична ранец има главната џеб за книги, тетратки, облека, папки, паричници, молив случаи, zippered пред џеб за клучеви, мобилни телефони, мали салфетки, итн., и 2 удобен и сигурен страна мрежа џебови.Лесно се стави во вода чаши, виткање чадори или други мали предмети.Димензии : должина : 12.2 инчи, ширина : 5.9 инчи, висина : 16.5 инчи, (должина 31 × ширина 15 × висина од 42 см), овој ранец е совршен ранец големина за жени, мажи, тинејџери, секојдневниот живот.Овој стилски ранец е голем ранец за секојдневниот живот.Лесен и пренослив, тоа е погоден за употреба како викенд торба, пикник торба и патна торба, итн.Тоа е многу погодна за активности на отворено, како што се работа, викенд одмор, патување, пешачење, кампување, качување, и велосипедизмот.Оваа симпатична ранец има стилски изглед и е одличен подарок за вашите најдобри пријатели, семејство или себе си на родендени, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Божиќ и Нова Година.Ако сте купиле некој од нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Овој ранец е направени од издржлив Оксфорд ткаенина ткаенина со прилагодливи пена поместена рамо ремени за ублажување на притисокот врз рамената, а на задната страна е поместена за дополнителна удобност.Должината на рамо, рака може да се прилагоди на соодветна должина за совршено се вклопуваат.Овој ранец е опремен со двојно патент главната преграда, голем простор за складирање, може да се користи за да се носат облека, книги, тетратки, канцелариски кутии, брошури, итн., на zippered пред џеб за клучеви, мали ткива, а две мрежа странични џебови , Место вода во чаши, чадори и други предмети да се направи тоа се повеќе издржливи.Употреба : колеџ, работа, викенд оклопни, патуваат, пешачење, кампување, пешачење, велосипедизам и други активности на отворено, итн.Совршен Gift Great подарок за роденден и празници и за членови на вашето семејство и пријатели кои сакаат мода, повик.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата