SANGHAI Сено Бејл Складирање Торба 600D Ox,Ford Крпа Големи Tote Сено Бејл торбичката со Ремени Свитлива Коњ и Сточарството Сено Кеси Сина

SANGHAI Сено Бејл Складирање Торба 600D Ox,Ford Крпа Големи Tote Сено Бејл торбичката со Ремени Свитлива Коњ и Сточарството Сено

Това е достапна
DEN 1871.52
Количината на стоката:

COVENIENT СМЕТКОВОДСТВЕНА ДИЗАЈН : На сено бејл складирање торба е дизајниран со трајни носат ремени.Лесен и удобен за носење, поместување на сено на вашиот магацин кога лошите временски услови доаѓа.На менувачот се исто така подобри од страна на шиење двојно бода, за да се постигне за 50kg/110lb вчитување капацитет.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Нашата сено бејл складирање торба е за 104x39x45 cm (41"x15.3"x18"), може да се одржи една целосна големина на сено.Dustproof, водоотпорен и windproof.МУЛТИ КОРИСТЕТЕ ТОРБА : се Направени од издржлив 600 D оксфорд ткаенина.Одлично за чување на сено или слама.Не само за коњ, но, исто така, за маски, пилиња, зајаци, говеда, овци, alpacas, llamas, и други livestocks.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија : складирање торба го задржува струготини содржани и го задржува хаос надолу во вашата храна соба,кога не ви се потребни торба, можете исто така да превиткајте го на помали за лесно складирање.ДОБРО ВЕНТИЛИРАНИ : На сено бејл торба со патент може да се чува добиток храна во добра состојба, па дека добитокот ќе не е лесно да се разболат од лошиот квалитет на храната.COVENIENT СМЕТКОВОДСТВЕНА ДИЗАЈН : На сено бејл складирање торба е дизајниран со трајни носат ремени.Лесен и удобен за носење, поместување на сено на вашиот магацин кога лошите временски услови доаѓа.На менувачот се исто така подобри од страна на шиење двојно бода, за да се постигне за 50kg/110lb вчитување капацитет.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Нашата сено бејл складирање торба е за 104x39x45 cm (41"x15.3"x18"), може да се одржи една целосна големина на сено.Dustproof, водоотпорен и windproof.МУЛТИ КОРИСТЕТЕ ТОРБА : се Направени од издржлив 600 D оксфорд ткаенина.Одлично за чување на сено или слама.Не само за коњ, но, исто така, за маски, пилиња, зајаци, говеда, овци, alpacas, llamas, и други livestocks.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија : складирање торба го задржува струготини содржани и го задржува хаос надолу во вашата храна соба,кога не ви се потребни торба, можете исто така да превиткајте го на помали за лесно складирање.ДОБРО ВЕНТИЛИРАНИ : На сено бејл торба со патент може да се чува добиток храна во добра состојба, па дека добитокот ќе не е лесно да се разболат од лошиот квалитет на храната.Карактеристики : Материјал : 600 D Оксфорд Ткаенина Боја : Сина Големина : Прибл.104x39x45cm/41x15.3x18in Тежина : Околу.1030g.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата