Квантните Системи за Складирање - Жица Бин Shelving - Стартер Единица - 176 Qsb103 Сино - L x W x H - 18 x 72 x 74 - 12 Полиците - 1 - Нерѓосувачки Челик Заврши - Дел Број:WR74-1872-176103BL

Квантните Системи за Складирање - Жица Бин Shelving - Стартер Единица - 176 Qsb103 Сино - L x W x H - 18 x 72 x 74 - 12 Полиците

Това е достапна
DEN 21487.92
Количината на стоката:

Висока Густина Хром Жица Shelving Системи заврши со пластични полица кантите се достапни во 48", 60" и 72" должини.Секој вклучени 12 жица полици има 600 lb.капацитет.Shelving единица може да биде мобилен со факултативниот Мобилни Kit (модел бр. : WR-00) се продава одделно.Кантите се достапни во Сина, Зелена, боја на слонова коска, Црвена, Жолта и Црна.Кошничката крај : Хром. 18" x 72" x 74" Жица Единица со 176 QSB103 Кутии (Мобилен Комплет се продава одделно).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата