ADM Правоаголна Ѕид Монтирани Countertop, Мат Бела, На Правото, 39

ADM Правоаголна Ѕид Монтирани Countertop, Мат Бела, На Правото, 39

Това е достапна
DEN 1127.52
Количината на стоката:

Производ Големина ( (инчи) : 39.4 L x 18.9 W x 15.7 H Инчи.Материјал : Цврста Површина /Камен Смола.Производ Тежина : 60. AW-102 Со модерен дизајн и едноставна поглед, Ова ADM Бања Дизајн countertop сигурно ќе биде одличен прилог со уредни и современ допир да вашиот реновиран стилски бања.Квалитетот одделение на AW-102 ја зголемува долговечноста аспект и го прави тоа ветува за долготраен престој во вашата бања.Камен смола материјал доаѓа со опција на мат или сјајна завршница.Објектот # : AW-102 Производ Големина (инчи) : 39.4 L x 18.9 W x 15.7 H Инчи Материјал : Цврста Површина/Камен Смола Боја / Крај : Мат Бела (Сјајни Изборен) Производ Тежина : 60 кг Бело Цврста Површина Камен Смола Потоне Контра Направени во велика БРИТАНИЈА.КАРАКТЕРИСТИКИ Додатоци дојде со потребната опрема за производот собранието.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата