На Hillman Група 21036 1 1 1 4 x 1-1/4-Инчен Круг Главата Филипс Дрвени Завртки, 100-Пакет

На Hillman Група 21036 1 1 1 4 x 1-1/4-Инчен Круг Главата Филипс Дрвени Завртки, 100-Пакет

Това е достапна
DEN 179.76
Количината на стоката:

Дрвени завртки да се користи кога се приклучи на две парчиња на дрво.Пред дупчење се препорачува.Дрвени завртки, исто така, коси по навој дел оптимизирање на завртки држи власта во дрво.Земја на Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Опис на производот На дрво завртки е една нишка формирање завртка со остар нишка на груб терен.Тоа се користи за директно за прицврстување на две дрвени површини.Дрвени завртки имаат мазна месо тело кој им овозможува на завртката да се повлече двете парчиња дрво заедно за тесни заеднички да се спречи дрво од извлекување или разделување.Од Производителот На дрво завртки е една нишка формирање завртка со остар нишка на груб терен.Тоа се користи за директно за прицврстување на две дрвени површини.Дрвени завртки имаат мазна месо тело кој им овозможува на завртката да се повлече двете парчиња дрво заедно за тесни заеднички да се спречи дрво од извлекување или разделување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата