Juhucc Стојам за Знамето Клекнете на Крстот Водоотпорен Прашина-Доказ Универзална Тркала Гуми Опфаќа Одговара за Приколка,ЏИП Камион и Многу Возило Camper Додатоци

Juhucc Стојам за Знамето Клекнете на Крстот Водоотпорен Прашина-Доказ Универзална Тркала Гуми Опфаќа Одговара за Приколка,ЏИП Камион

Това е достапна
DEN 431.76
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Мулти Функција - Ефикасно Да Го Заштити Вашиот Резервни Гуми Во Дожд, Снег, Ветар, Прав, Сонцето И Било Лошо Време Кога Вашите Возила Во Гаража Или Надвор.Лесна Инсталација - Нашите Резервни Гуми Поклопецот Е Лесно Да Се Инсталира И Да Се Отстрани И Да Не Се Потребни Алатки.Најлон Мозок И Тока, Лесно Да Се Прилагоди На Големината, Не Се Потребни Алатки.Големина : 14inch 15inch 16inch 17inch,ве Молиме Бидете Сигурни дека Вашата Резервно Тркало Дијаметар Пред да го купат.Мулти Функција - Ефикасно Да Го Заштити Вашиот Резервни Гуми Во Дожд, Снег, Ветар, Прав, Сонцето И Било Лошо Време Кога Вашите Возила Во Гаража Или Надвор.Имајте Предвид И Сервис : Оваа Гума Опфаќа Може Да Се Задржи Тркала Во Добра Форма И Да Го Продолжи Својот Животен Век, Ве Молиме Да Се Измери Пред Да Го Купат Тоа.Било Какви Прашања Или Проблеми Со Вашата Нарачка, Ве Молиме Контактирајте Не Директно, Ние Ќе Ви Одговориме Во Рок Од 24 Часа.Материјал Опис Полиестер Влакна (Полиестер)Гуми Резервни Заштитни Ги Покријат Патните Заштита Капак.Спецификации-Големина 14" За Дијаметар 23"-27".-Големина 15" За Дијаметар 27"-29".-Големина 16" За Дијаметар Од 29"-31".-Големина 17" За Дијаметар 31"-33".Како Да Се Пресмета Вашите Гуми Дијаметар?-Ако Вашиот Гуми Е Напишан Со P215/60r16, A=215 B=60 C=16. Гуми Дијаметар=Axb/500+Cx2.54 =215x60/500+16x2.54 =66.44 cm, Треба Да се Купи 14 Инчен Еден.Зошто Да Го Одберете Нас?-Издржливи, Перат, Корозија-Отпорни, Водоотпорен, Dustproof, И Сончање.-Ефикасно Да Се Избегне Резервни Гуми, Како Што Се Гуми Носат, Загадување, И Degumming Предизвикани Од Долготрајно Некористење.-Различни Бои И Стилови Се Достапни.Различни Големини Се На Располагање За Да Одговараат На Повеќето Автомобили.Веднаш се Подобри Автомобили Визуелни Ниво, Ги Красат Тело, Стилски И Убави.-Прилагодливи Најлон Мозок, Затегнете Прилагодување Кабелот За Напојување За Да Се Спречи Гуми Маска Од Испаѓање И Заштита На Гуми Цврсто.Забелешка-Поради Разликата Во Осветленоста Меѓу Екранот И Светлината, Ве Молиме Обидете Се Да Се Избегне Боја Разлики.Ако Имате Било Каков Проблем, Ве Молиме Контактирајте Со Мене, I 'D Сакаат Да Им Помогне.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата