Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Micklyn Ле Feuvre Вечер Proteas Розова На Јаглен Цветни 2 Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со Kindle Paperwhite 1/2 / 3

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Micklyn Ле Feuvre Вечер Proteas Розова На Јаглен Цветни 2 Кожа Книга Паричникот Случај

Това е достапна
DEN 598.80
Количината на стоката:

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Micklyn Ле Feuvre производ.Рачно изработени од кожа изградба.Повеќе картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитни картички.Мулти-view застане.Идеално за гледање филмови.Магнетни затворање систем.Донесувањето најдобри уметнички дела за вашиот телефон и таблет од Јужна Африка уметник Micklyn Ле Feuvre!Таа е модел дизајнер, doodler, illustrator и фотограф создавање на прекрасни работи со неа марка храбар и светли бои.Имаме ви се опфатени со широка палета на Micklyn Ле Feuvre дизајни на пазарот!Дизајниран за модерниот начин на живот.Оваа Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Micklyn Ле Feuvre мека кожа паричникот стил случај е рачно изработени за да бидат стилски и функционален.Префинет стил и заштита.Овој стилски случај одговара на секоја прилика, додека одржување на вашиот мобилен уред заштитени и функционална.Тој е дизајниран да бидат елегантни доволно за вашиот џеб, но сигурно со својата магнетна затворање систем да држете го вашиот мобилен уред, додека овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).Форма ги исполнува функцијата.Овој паричник во склопот карактеристики три слотови да се одржи вашите кредитни картички и готовина.И кога тоа е време да се релаксира можете да го поставите вашиот мобилен уред до вашиот склопот на агол на гледање, со своите политики аголна механизам за да се види видеа, проверете newsfeed или одат социјално - совршен партнер за вашиот мобилен уред.Брзо да го Инсталирате.Едно парче тело дизајн се заклучува во заштита на едноставен snap.Замена помеѓу повеќе случаи е толку лесно како промена во вашата омилена маица!Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Micklyn Ле Feuvre product Handcrafted кожа construction Multiple картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитна cards Multi-view застане.Идеално за гледање movies Magnetic затворање system Full пристап до сите порти и звучници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата