Kraken Прстен Светлина 3000 (3000 Пукна / 1800 Постојана Lumens) Подводни Видео Светлина

Kraken Прстен Светлина 3000 (3000 Пукна / 1800 Постојана Lumens) Подводни Видео Светлина

Това е достапна
DEN 887.76
Количината на стоката:

Пакетот Вклучува : 1 x Прстен Светлина 3000,1 x Батеријата 1 x Полнач,2 x Резервни O-прстени.Компатибилен Со : Универзална.Совршена светлина за убава макро снимки!Одговара на било 67mm леќа нишка и обезбедува дури и уникатно осветлување за close-up фотографии и видеа.На Kraken прстен светлина ви дава 1800 lumens (континуирано), или излив на 3000 lumens предизвикана од оптички влакна-кабел.Kraken Прстен Светлина 3000 - Прстен-3000 (3000 Пукна / 1800 Постојана Lumens) Подводни за Светло во Видео Kraken Прстен Светлина 3000 Прстен-3000 Подводни Видео Светлина кој 3000 Пукна / 1800 Постојана Lumens со 67mm и 90 Сте Зрак.Компатибилен Со : Видео Светло за Подводна Фотографија Гаранција : 1 Година од страна на Kraken Горат Време : 100 % Континуирано 45 минути, 100% бурст 5 часа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата