HotHands Тело и Рака Супер Warmers - Долготрајни Безбедно Природен Мирис на Воздухот Активира Warmers - До 18 Часа на Топлина - 10 Индивидуални Warmers

HotHands Тело и Рака Супер Warmers - Долготрајни Безбедно Природен Мирис на Воздухот Активира Warmers - До 18 Часа на Топлина - 10

Това е достапна
DEN 137.28
Количината на стоката:

Дали сте се обиделе на сите нив?.Спецификации & Детали : • Квантитет : 10 Индивидуална Тело и Рака Супер Warmers• Времетраење НА Топлина : До 18 часа на топлина.Лесен, Компактен, Пренослив.Донесе Топлина!Hot Hands Тело и Рака Супер Warmers се за еднократна употреба воздух-се активира топлина пакети кои обезбедуваат секојдневниот топлина и се идеални за зачувување на вашето тело топли кога температурата станува ладна.Hot Hands Супер Warmers се дизајнирани за да се задржи потоплите подолго, совршен за тело и рака.Телото warmers се поголеми од нормалните рака потоплите, и се дизајнирани да трае подолго од стандардните топлина пакети.TSA Одобрени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата