Предатор Черепот-Филм на Кожата Decal Налепници за Nintendo Прекинувач, Блескави Заштитник Заврши Заштитна Маска Faceplate Целосен Сет Конзола Радост-Con

Предатор Черепот-Филм на Кожата Decal Налепници за Nintendo Прекинувач, Блескави Заштитник Заврши Заштитна Маска Faceplate Целосен

Това е достапна
DEN 1250.40
Количината на стоката:

Специјално дизајниран за Nintendo Switch конзола и контролор,заштита на вашиот целиот конзола од прашина и гребнатини.Многу издржливи и отпорен на гребење,беспрекорна јасност и чувствителни на допир.Го заштитите екранот од оштетување, додека се зачувува вашиот Nintendo Switch е квалитетот на сликата за безгрешното јасност.Мазна и водоотпорен површина, фино брусење процес, совршено чувство на допир.На лепило површината има воздух порозни дизајн со жлебови, НЕ жуборот, НЕМА остатоци, НЕМА штета, НЕМА пилинг. 5 минути да се применуваат - едноставно кора и се држи.Специјално дизајниран за Nintendo Switch конзола и контролор,заштита на вашиот целиот конзола од прашина и гребнатини.Многу издржливи и отпорен на гребење,беспрекорна јасност и чувствителни на допир.Го заштитите екранот од оштетување, додека се зачувува вашиот Nintendo Switch е квалитетот на сликата за безгрешното јасност.Мазна и водоотпорен површина, фино брусење процес, совршен допир feeling The лепило површината има воздух порозни дизајн со жлебови, НЕ жуборот, НЕМА остатоци, НЕМА штета, НЕМА пилинг. 5 минути да се применуваат - едноставно кора и се држи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата