Kohler К-4306-96 Kelston Тоалет Сад, Бисквит

Kohler К-4306-96 Kelston Тоалет Сад, Бисквит

Това е достапна
DEN 537.60
Количината на стоката:

Удобноста Висина(R) издолжена сад. 2-1/8" trapway.Се комбинираат со К-4474 Kelston казанчето да се создаде К-3754 Kelston Удобност Висина и издолжено тоалет, или комбинирање со К-4469 Kelston 1.28 казанчето да се создаде К-3755 Kelston Удобност Висина 1.28 издолжена тоалет.Ве молиме погледнете К-3754 или К-3755 Удобност Висина тоалети за целосна детали.Од Производителот чиста, мазна дизајн елементи се интегрирани во Kelston Ансамбл овозможи на разновидни производи за да ги собере беспрекорно во многу постоечки décors.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата