GASTRORAG LCD 1800W ДВОЈНО ПРЕНОСНИ ИНДУКЦИЈА COOKTOP COUNTERTOP РЕЖАЧ, СЕНЗОР ЗА ДОПИР ШПОРЕТОТ

GASTRORAG LCD 1800W ДВОЈНО ПРЕНОСНИ ИНДУКЦИЈА COOKTOP COUNTERTOP РЕЖАЧ, СЕНЗОР ЗА ДОПИР ШПОРЕТОТ

Това е достапна
DEN 3358.80
Количината на стоката:

БРЗО 10 температурни нивоа од 140 °F до 460 °F. Кога се користи во исто време max моќ за 2 зони ќе бидат 1050 и 750 W W. Тајмер до 180 минути.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Премија стаклена површина со интегриран сензор за допир control panel, го прави лесно да се чисти.Само користење на микрофибер крпа за чистење и избришете ја надолу и тоа изгледа сосема нов повторно.ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН - Само 8.7 lbs.Лесен и тенок за лесно ракување и складирање.БЕЗБЕДНО - Производ Изградена на Американската Електрични Стандарди, 120 V, 60 Hz; 1-годишна гаранција.Безбедност На Децата За Заклучување.Прегревање Заштита.КОМПАТИБИЛЕН МАГНЕТНИ САДОВИ - индукција cooktop работи со магнетна индукција садови како леано железо, железо, челик и железо, емајлирани садови.Дијаметар 4.8-10.2. во.Ако не садови е откриен, индукција cooktop ќе се исклучи автоматски.GASTRORAG преносни индукција cooktop нуди одговорно готвење, исклучителни контрола на температурата, и енергетска ефикасност.Без оглед на сад, тоа ви дава слобода да се готви вашиот начин.Индукција cooktop користи 120 volts, 15 засилувачи на електрична енергија – стандард во сите домови.Во основа ќе го приклучиш на cooktop во било кој стандарден домаќинство штекер.Ова го прави многу полесно да се движат наоколу.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата