delayer Работи Капи Шарени Апстракт Мека Работа Капа за Мажи Жени

delayer Работи Капи Шарени Апстракт Мека Работа Капа за Мажи Жени

Това е достапна
DEN 311.52
Количината на стоката:

100% Полиестер. 【Големина】дијаметар на врвот на оваа работна шапка е 18cm/7in.Прилагодлив на рака и еластична бенд, една големина одговара ,повеќето мажи & жени. 【Материјал】Направен од висок квалитет на полиестер, дише и кожа-friendly работа капа е удобно за сите-ден носи. 【Изградена-во Sweatband】Челото памук sweatband да ги апсорбира потта и задржи суви и свежи за долго време облечен. 【Копчето Дизајн】пластични копчето е да се врзуваат на јаже, кој ви овозможува да се стави го поклопецот ремени околу копчиња, наместо на вашите уши, ослободување на вашето уво е товар. 【Апликација】Оваа капа со убави модели може да се користат како работни капа, готвач шапка, bouffant капи, во кујна, итн, и ќе добиете многу комплименти каде и да одите.Работни Капа Погоден За Сите Seasons Specification : Димензии : Дијаметар е 18cm/7inch Material : Полиестер+Памук+Plastic Style : Мода Pattern Features : 1)Прилагодливи, Дише и Кожа-friendly 2)Вграден во Sweatband Design3)Копчиња Design4)Лесно да се Wear5)Лесно Care This капа со убави модели може да се користат како работни капа, готвач шапка, bouffant капи, во кујна, итн, и ќе добиете многу комплименти каде и да одите.Пакетот Вклучува 2 парчиња работи капи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата