Електрична Четка за заби со U-Облик на Четка за заби, Белење Масажа Четка за заби, Детска Четка за заби Длабоко Чистење Мека Четка Косата Лесна Чистење на Забите U-Обл

Електрична Четка за заби со U-Облик на Четка за заби, Белење Масажа Четка за заби, Детска Четка за заби Длабоко Чистење Мека Четка

Това е достапна
DEN 63.36
Количината на стоката:

Со тоа што со силиконски материјал, оваа четка за заби е мек и удобен за употреба.Оваа четка за заби има 2 различни големини за да одговараат за различни возрасти на kdis да ја користите.Нема сомнение дека неговата 3 бои со цртан филм форма кои ќе бидат повеќе креативни и слатки за децата да го користат, и ергономија се справи со се направи да може да го држат цврсто, без капе надвор од рацете, кои се против пролизгување.Удобна рачка : убави заби се справи со е силен и издржлив; Нашите заби лесно-зафат се справи па вие и вашиот обуката може да се забавувате додека четкање.Безбеден и сигурен за деца : на дете U-тип четка за заби усвојува мека влакната, давајќи им на вашите деца нежно чистење; Мека четка главата помага пристап е тешко да се постигне места, а постигнува повеќе темелно чистење.Заштита на вашите деца деликатна забите и непцата со меки Силиконски четка главата.На U-облик на четка за заби е внимателен подарок за децата, охрабрувајќи ги да се развие добра навика на чистење на забите редовно.ефикасно чистење на забите со забавни ликови да им помогне да се ублажи деца во создавање доживотно здрави навики и можат да избираат според своите параметри.Опис : несомнено е дека користењето на оваа четка за заби која има 360 степени се покријат главите, тоа може да го одржува вашите заби во здрава состојба и ефикасно да се заштити вашите непца од крварење, својата мека нежна четка косата ќе биде удобно и да длабоко во забите растера да чистење прашина и нечистотија.Нема сомнение дека неговата 3 бои со цртан филм форма кои ќе бидат повеќе креативни и слатки за децата да го користат, и ергономија се справи со се направи да може да го држат цврсто, без капе надвор од раце што е anti-slip.By одлуки со силиконски материјал, оваа четка за заби е мек и удобен за употреба.Оваа четка за заби има 2 различни големини за да одговараат за различни возрасти на kdis да ја користите.Таа е погодна за деца од 2-7 години и на 8-12 години.Точка Име : Деца Toothbrush Material : Silicone Features : U-Облик, Ергономија, Cartoon Colors : Жолта, Розова, Green Size Детали : 2-7 Години : 9.8 cm x 5cm/3.86" x 1.97" (Прибл.)8-12 Години : 10.3 cm x 5.8 cm/4.06" x 2.28" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Детска Четка за заби.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата