Xiaorui Водоотпорен Пешачење Ранец 40l Отворено Спортски Туристички Кампување Пешачење Ранец Унисекс Торба Голем Капацитет, Трајни

Xiaorui Водоотпорен Пешачење Ранец 40l Отворено Спортски Туристички Кампување Пешачење Ранец Унисекс Торба Голем Капацитет, Трајни

Това е достапна
DEN 1200.00
Количината на стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Мултифункционален ранец.Тоа може да ги задоволи вас да носат сите опрема, а исто така може да се користи како воен торба, лов торба, риболов ранец, пешачење торба, отворено спортска торба, качување ранец, тактички торба, туристички ранец, кампување торба, итн.Комфорни и издржливи.Нашите ранец се направени од најлон материјал, кој не е лесно да се оштети.Грбот и рамената имаат meshes, кои се чувствуваат удобно и дише, која може да се ублажат рамо притисок.Има прилагодливи токи на двете страни на ранец за својата погодност.Мулти-оддел и мулти-функција.Нашите ранец со повеќе прегради, секој оддел има патент торба, секој оддел има голем простор, што е практично да се сретнат вашиот секојдневен живот и отворено искуство.Водоотпорен ранец.Нашите ранец е водоотпорен, јас не мислам дека вие сакате да се навлажни во дожд.Купи без ризик.Нашите ранец е од висок квалитет, но ако вашата шопинг е непријатно, ве молиме контактирајте со нас за да ви помогне во наплата или размена на тоа, верувајте ми, ќе падне во љубов со овој ранец.Потекло : CN(Потекло)Големина : MRain на Корица : No Model Број : 40l ранец rucksack Gender : Unisex Function : Водоотпорен Качување Rucksack Backpacks Тип : Softback Material : Nyloncolor : Зелена / Темно Сина / Црна / Портокал / Blue Function1 : водоотпорен и солза resistant Weight : : Прибл. 720g Function2 : Водоотпорен backpack Use 1 : пешачење backpacks Use 2 : пешачење backpack Use 3 : отворено ранци man Use 4 : ранец мажите hiking Use 5 : машки воени backpack Use 6 : ранец nylon Use 7 : кампување backpack Features : водоотпорен и солза отпорни најлон ткаенина.Висок квалитет на патентите, лесно поштенски и да ја отпакувате.Двете страни мрежа џеб за шише за вода или други додатоци.Дише и поместена задниот панел.Прилагодливи sternum рака и рамо, рака.Опстанок свирче за итни случаи.Страна и пред прилагодливи ремени за бесење пешачење пол, tripod или нешто што треба.Bartack крои засилување.Половината пакет за мобилен телефон, копчиња, мали додатоци.Спецификација : Материјал : Nylon Color : Зелена / Темно Сина / Црна / Портокал/ Сино / Црна, Црвена / Армија Зелено /Сино / Црвена (Изборен)Капацитет : 40 LWeight : Прибл. 720g /Големина : 52 * 33 * 20cm / 20.5 * 13 * 7.9 in Package Големина : 52cm * 33 * 3cm / 20.5 * 13 * 1.2 in Package Тежина : 720g Package Листа : 1 * Backpack Note : Поради различни мерења, ве молиме прифатете 1-3cm грешка; ве молиме овозможи разумна боја разлика како различни компјутер на екранот може да се прикаже различни бои.

Клучни карактеристики

Material:
Nylon
Color:
Green / Dark Blue / Black / Orange/ Blue / Black Red / Army Green /Blue / Red (Optional)
Capacity:
40L
Weight:
Approx. 720g /
Size:
52 * 33 * 20cm / 20.5 * 13 * 7.9in
Package Size:
52cm * 33 * 3cm / 20.5 * 13 * 1.2in
Package Weight:
720gPackage List
Note:
Due to different measurements, please accept 1-3cm error; please allow reasonable color difference as different computer screen may display different colors

Слични производи во категоријата