ZGMYC Унисекс Вратоврска Боја Врзани Зима Beanie Шапка Шарени Топло Мека Поврзана Черепот Капа за Мажи Жени

ZGMYC Унисекс Вратоврска Боја Врзани Зима Beanie Шапка Шарени Топло Мека Поврзана Черепот Капа за Мажи Жени

Това е достапна
DEN 287.76
Количината на стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Еластична затворање.Една Големина : Топло beanie за мажи жени, една големина со добра водат, шефот на обемот околу 22"-23.2" кој ќе одговара на повеќето луѓе главата големина.Soft & Удобен : Ова тај-боја зима поврзана шапка е направен од 80% акрил и 20% памук, тоа е мека, топла, дебела и удобен за ладно време.Тај-Боја Дизајни : Шик тај-боја уметност стил, нередовност во тај-боја шема на секоја beanie е уникатен, некои темни модели веројатно изгледа како Мастило за миење сликарство додека другите се со светли бои изгледа како акварел слика на неа.Лесно да Натпревар : 2 облечен начини, може да се носи како slouchy beanie или врзани стил beanie за вашиот различен стил на облека, тоа е совршено со вашиот капут, преголеми sweatshirt, качулка, џемпер и повеќе.Совршен За : Шарени ладното време beanie за мажи и жени кои носат за запалено, музички фестивал, скијање, сноубординг, уметничко лизгање, создаваат, ангажманот, кампување, планинарење, трчање или било отворено зимски спортови и секојдневна употреба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ZGMYC Унисекс Вратоврска Боја Врзани Зима Beanie Шапка Шарени Топло Мека Поврзана Черепот Капа за Мажи Women Specifications : 1) Материјал : 80% акрил, 20% cotton2) Обемот на Главата : приближно 22" - 23.2"3) се Препорачува За : мажи, жени и teenagers4) Пакет се Вклучени : 1 x Beanie Features : 1) Меки и дебели beanie со двоен слој за манжетни, тоа може да се задржи главата топло начинот на кој подобро од редовните beanies.2) Една големина со добра водат, добро еластична функција им овозможува на оваа beanie да се протегала до 4 пати пошироко да одговара на повеќето луѓе е глава големини.3) нередовност Во тај-боја шема на секоја beanie е уникатен, некои темни модели веројатно изгледа како Мастило за миење сликарство додека другите се со светли бои изгледа како акварел слика на неа.4) топло подарок за мајка ми, boyfirend, девојка, тетка, пријатели, син и ќерка на Денот на Благодарноста, Божиќ, роденденот и др.Белешки : 1) ве Молиме потврдете големината внимателно пред да нарачате.2) ве Молиме да не се дозволи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.3) боја можеби малку разлика спореди сликата со вистински објект поради следи одразуваат.4) Ако на секое прашање, да ни оставите порака, ние ќе останеме во контакт со вас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата