Wigsroyal Без Лепак Перика Медиум Пепел Кафена Боја На Коса

Wigsroyal Без Лепак Перика Медиум Пепел Кафена Боја На Коса

Това е достапна
DEN 624.00
Количината на стоката:

Коса Должина : 18",20"; 100% премиум квалитет Здрава природна Европската Богородица Човечка коса, Секој косата е индивидуално вграден и рака-врзан.Природен сјај, Еден-насока кутикулите, мека и мазна, може да се исправи, завиткан, се мијат и се ре-стил.Пријателски Забелешки : ве Молиме запомнете да проверите Капа База на мерење за подобро натпревар.Боја на коса : Природни,4#,T9#/613#,T9#/24#, 27/613#,10/25#;Широк Избор на боја на косата за вас.Текстура : Прав,услужни и Целосна,природни косата дизајн и бебешка коса околу периметарот.Капа База : Специјален дизајн на Glueless перика Капа со Свила Врвот за да се сокрие јазли.Само како свој косата расте нагоре од вашиот скалп,Крајната Nautral!.Wigsroyal-посигурни, Подобро Life100% премиум квалитет Здрава природна Човечка коса, Без Метежот и Без Пролевање!Природен сјај, Еден-насока кутикулите, мека и мазна, може да се исправи, завиткан, се мијат и се ре-стил!Детали за производот : Коса : 100% Европскиот Богородица Hair Length : 20"Боја : 10# со 25# Highlight Color Текстура : Straight Lace Боја : Транспарентна Густина : 130% густина, бебе коса околу perimeter Parting : Слободен Стил,за да може да биде дел од anywhere Bleached Јазли : Еден избелени јазли пред косата, Двојно јазли else Hairline : Многу Природни Looking Cap База : Специјален дизајн на Glueless перика Капа со Свила Врвот за да се Сокрие Јазли.Крајната Природен Изглед!Капа Големина : Средна Големина(Обем : 22.5")Обемот : 22.5"Пред да се Тилот : 14.5"Уво на Уво Низ Пред Косата : 12"Уво до Уво Над Врвот : 12.5"Храмот на Храмот : 15"Тилот на Вратот : 5.5" Грижа Инструкции : 1 Keep косата ЧИСТА.Предлагам миење на коса барем еднаш или двапати неделно.2 Wash во една насока од врвот до дното мешање шампон & клима уред, а потоа Исплакнете со чиста вода.3 Brush косата почнувајќи од дното и да работат на вашиот пат до постепено да се на врвот По перење.4 Keep на косата од сушење.Губење на средството за смекнување на косата(10%-15%) со вода (85%-90%) и користете го како спреј за коса секојдневно пред четкање на косата.5 Advisable за цел богородица коса, природните бои и природните права ако сакате да багра, боја, перм косата со себе.6 All Кадрава или Брановидна Стил, после миење, ќе е подобро да се очисти вода за коса, со сува крпа, а потоа се утврдат навивам или брановидна во неговата оригинална форма.по природни воздух за сушење, навивам може да се чуваат како оригиналот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата