4Sheets 5D се Зголеми Нокти Налепници + 5Pcs Шминка Четки Сет

4Sheets 5D се Зголеми Нокти Налепници + 5Pcs Шминка Четки Сет

Това е достапна
DEN 327.84
Количината на стоката:

5 D Олеснување Дизајн : Нокти налепници за жените шема е отпечатена со 5 D, со три-димензионални и реален ефект.Нокти налепници се совршени за Божиќ, нова година, денот на Вљубените, датира, и други прилики.Преносни Око Четка во Собата : најчесто се користи четка форма е добиено од сладок серија на око четки.Едноставен, но не луксузен пакет, многу е удобен и лесен за носење, погоден за секојдневна шминка и патување.Она што Ќе Добиете : 4 Sheetes 5 D Само Лепило Зголеми Нокти Налепници Set + 5 Pcs Шминка Четки Сет.За мајка, сестра, другарка, девојка, сопруга, најдобри Божиќ подарок. 4 Sheets 5 D се Зголеми Нокти Налепници + 5 Pcs Шминка Четки Сет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата