Aquastat Контролер, Висока Или Ниска Граница

Aquastat Контролер, Висока Или Ниска Граница

Това е достапна
DEN 4252.08
Количината на стоката:

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Бренд : Honeywell.Производот Број : L4006 A1017. AQUASTAT(100-240 F 5-30 F ADJ.РАЗЛ.).Категорија : HVAC.Слободен Испорака на оваа точка!.L4006 A1017, Honeywell Inc. L4006 A1017 Висока или Ниска Граница Aquastat Контролер SPST 1-1/2 во изолација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата