Складирање Кошница Сет од 2, Лав Геометриски Шарени Правоаголна Играчка Чување на Кутии со Рачки, Расклопна Ткаенина Платно Складирање Кутија Коцка за Плакарот, бе?

Складирање Кошница Сет од 2, Лав Геометриски Шарени Правоаголна Играчка Чување на Кутии со Рачки, Расклопна Ткаенина Платно Складирање

Това е достапна
DEN 1668.00
Количината на стоката:

Складирање Кошница Големина : Сет од 2, 15(L)x11(W)x9.5(H)инчи/38(L)x28(W)x24(H)cm.Совршена големина на чување корпа за играчки, облека, книги, постелнина, чевли, сезонски предмети, празник украси, Двд-а, сувенири, и повеќе во домот.Премиум Материјали : надвор од складирање кутија е издржлив платно, и внатрешната обвивка платно е бела обложени со ЈП ткаенина, на врвот е вграден челичен прстен да се одржи во форма на кошница и да се направи тоа тешко да се деформира.Трајни и високо-квалитетни материјали се овозможи оваа складирање кошница да се користи за долго време.Свитлива Дизајн : складирање кошница може да биде укината кога не е во употреба или за време на транспортот, заштеда на простор.Две здрав и преносни рачки.Лабава раце, лесно да се укине и да се движат.Голем Капацитет : Голема големина доволно за да се продавница листови, облека, неактивен предмети, сезонски облека, книги, ќебиња, играчки, прашина-доказ, влага доказ и мирис-бесплатно, тоа е добар помошник за дома чување.Применливи Occation : Погоден за разни сцени, спална соба, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративни складирање кошница дури и може да биде ставен во багажникот на автомобилот.Практична добри подароци за семејството. -Материјал : Внатрешната обвивка платно изработени од 300 DPE обвивка, надворешните Платно материјал. Големина : 15(L)x11(W)x9.5(H)инчи/38(L)x28(W)x24(H)см-Склоплива Дизајн : Пренослив дизајн, количка за да се зачува простор.Кога ќе патуваат или да одат на работа, вие може да се свитка складирање кутија и да го носат, може да се користи како валкана облека кошница за да ги зачувувате вашите перење кошница. -Мултифункционален : Оваа количка за складирање кутија може да се користи како плакарот складирање кутија, деца playroom играчка кутија, една спална соба за складирање кошница, на фиока под креветот, една пелена складирање кутија, ќебе кошница за облека, за миленичиња играчка кошница, бања крпи, и празник додатоци Кутии, валкана облека кошеви, итн.- На надворешниот и на дното се персоналните печатење дизајн, многу погодна за вашиот модерен дом, градинка, студија или било кој повод.Понекогаш, вкусот на животот е подредени надвор.Нека овој складирање кутија ви помогне да се каже збогум на вашиот неуредна дома. -Чистење Метод : По чистењето со мека bristled четка, може да се чисти и суви, а не машина перат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата