Orgrimmar 10.8 Ft ноќта на Вештерките Духот Виси Украси Страшно Страшно Оркестарот за Отворен и Затворен паркинг (Надворешен Двор Партија Бар Материјали

Orgrimmar 10.8 Ft ноќта на Вештерките Духот Виси Украси Страшно Страшно Оркестарот за Отворен и Затворен паркинг (Надворешен Двор

Това е достапна
DEN 479.76
Количината на стоката:

Издржлив Материјал : Направен од пластика и полиестер, мала тежина, и може да се мијат, употребуваат, и може да се користи за долго време.Риба конец на врвот дека може да биде фиксна, опашка ткаенина може да се организира произволно и да се направи различни форми во зависност од вашата потреба.Предмети дошол пред насобраните со рака.Совршена Големина : 10.8 ft(L) x 6.6 ft(W) кога виси.Доволно за да можете да виси домот или надвор вратата.Голема површина по се ширевте и многу други украси кои може да се закачи на него, како пајаци, тиква, мали дух и така натаму.Зголемување празнична атмосфера : Лесно се врзани за стреата на куќата или високи дрво, добар избор за вашата спална соба, градина, бар, лови куќа или на дрвото во вашиот двор за да добредојдовте соседите!.Страшно ефект : Совршен ноќта на Вештерките декоративен украс, гонет страшно куќа прилог, или да ја користите за да падне костими и прикажува.Овие ноќта на Вештерките партија украси се идеални за виси во темните агли околу вашата куќа да spook вашиот доверчив гости.Она што ќе добиете за : 1 духот маска и 1 полиестер платно.Лесен и може да бидат уредени произволно и да се направи различни форми.Лесно се врзани за стреата на куќата или високи дрво, одговара за внатрешна и надворешна било прилики.Предмети дошол пред насобраните со рака.Материјал : Направен од пластика и полиестер, мала тежина и gauzy.Големина : 10.8 ft(L) x 6.6 ft(W) кога виси.Голем област помага да се тргна празнична атмосфера.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата