3×66 ft Пурпурна Тепих Aisle Тркач со Цветни Печати Кат Тркач Килим за Свадба Партија Декорации

3×66 ft Пурпурна Тепих Aisle Тркач со Цветни Печати Кат Тркач Килим за Свадба Партија Декорации

Това е достапна
DEN 959.76
Количината на стоката:

Материјал : висок квалитет не-плетени ткаенини.Боја : виолетова.Големина : 3×66 фт,Дебелина : 0.8 mm,може да се употребуваат две или три пати.Ако ви треба помала должина нашата свадба aisle тркач лесно може да се сече со ножици на било пожелно должина.Беспрекорна печатени шема и домот, виолетова,ова aisle тркач е одличен начин за да додадете некои романса на вашата свадбена церемонија.Оваа aisle тркач е разноврсна и може да се користи двете затворен или отворен.Материјал : висок квалитет не-плетени ткаенини.Боја : виолетова.Големина : 3×66 фт,Дебелина : 0.8 mm,може да се употребуваат две или три пати.Беспрекорна печатени шема и домот, виолетова,ова aisle тркач е одличен начин за да додадете некои романса на вашата свадбена церемонија.Ние сме целосно убедени дека со доработка тркалање надолу нашите aisle тркач на подот во вашата свадбена церемонија на талент може да биде драматично се зголеми дека вашите поканети гости никогаш нема да го заборавам, особено кога ќе се шири некои шарени цвеќиња за тоа!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата