КООРДИНАТОР 25lb Нестабилен Рамнотежа Обука Рехабилитација Гравитација Топката Фитнес Мека Медицина Топката Портокал

КООРДИНАТОР 25lb Нестабилен Рамнотежа Обука Рехабилитација Гравитација Топката Фитнес Мека Медицина Топката Портокал

Това е достапна
DEN 600.00
Количината на стоката:

Нашата мека медицина топки се фино пораби да се зголеми стегање на топката.Таа користи високо-квалитетни материјали со добра еластичност.Згора на тоа, жици е тесна и не е лесно да се скрши.Карактеристики : 1. Се применува за различни обука 2. Рафинирани за шиење да се зголеми стегање на топката 3. Високо-квалитетни материјали, добра еластичност 4. Цврсто пат жици, не е лесно да се скрши 5. Долг животен век.Тука се нашите производи.Користење на фитнес мека медицина топка, може да го зголеми употребата на фитнес време и искуство согорувањето на мастите процес.Тоа може да се примени на различни обука, како што се фрлање обука, пробив обука, рамнотежа обука, сила за обука, експлозивни обука.Ако стоките имаат проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 24 часа по приемот на стоката.Ние ќе се справи со информации веднаш кога ќе примите информации.Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање.Спецификации : 1. Материјал : ПВЦ Платно PP Cotton2. Боја : Orange3. Големина : 35cm Во Diameter4. Тежина : 24.91 кг / 11.3 kg Package Вклучува : 1 x Фитнес Мека Медицина Топката.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата